PODCAST#101 Marketing mody. Rozmowa z Moniką Kapłan

Marketing mody. Rozmowa z Moniką Kapłan

Zapraszam do rozmowy z Moniką Kapłan o kulisach branży fashion.
Jak buduje się strategie marketingowe?
Czego marki slow fashion mogą nauczyć się od fast fashion w obszarze komunikacji?
Czy odpowiedzialny marketing to oksymoron?
Kiedy dać sobie spokój z fantazjami o własnej marce?

Zapraszam na wielowątkową rozmowę, nie tylko o marketingu. Posłuchajcie o odwadze tworzenia, o polskich kompleksach w obszarze designu oraz umiejętnościach potrzebnych na różnych około-kreatywnych stanowiskach.

Monika Kapłan https://www.instagram.com/kaplanmonika/ jest specjalistka marketingu mody i właścicielką marki jogowo-modowej This Is Commitment. Karierę zawodową rozpoczęła we francuskim biurze stylu Peclers Paris. Zarządzała działami marketingu marek: Reserved, Sinsay, Mohito, House, Cropp. Współtwórczyni strategii wielu marek z branży mody m.in, Gino Rossi, Simple, Lasocki, Jenny Fairy, Sprandi, Answear.com, Diverse. Medicine. Przez ostatnie trzy lata pełniła funkcję doradczyni Zarządu Grupy CCC w obszarze strategii marketingowo-produktowej dla CCC i E-obuwie. Czynnie udziela się w obszarze edukacji, prowadzi wykłady na Akademii Leona Koźmińskiego, SGH, Uczelni Łazarskiego i Viamoda. Organizuje też własne, autorskie warsztaty z dziedziny Fashion Biznesu i Kreatywności.

Podcastu Odpowiedzialna Moda można także słuchać w aplikacjach: m.in. na Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts, Anchor i EmpikGo

Moja książka Odpowiedzialna moda poleca się do czytania lub słuchania 🙂

PODCAST#101 Marketing mody. Rozmowa z Moniką Kapłan
Przewiń na górę