PODCAST#121 Zaglądamy w przyszłość

Zaglądamy w przyszłość

W tym odcinku zaglądamy w przyszłość i uczymy się nawigowania w świecie polikryzysów. Odpowiedzi na pytanie, co przyniesie jutro poszukałam w książkach, branżowych raportach o stanie mody i publikacjach o makro trendach. Posłuchajcie o nowych preferencjach konsumentów, wykorzystaniu AI w łańczuch wartości, regulacjach w branży mody i zmianach w postrzeganiu luksusu, influencerów i odpowiedzialności marek. Reaserch nie miał końca, więc odcinek jest gęsty

Partnerem odcinka jest Audioteka, z której zasobów chętnie korzystam. Mam dla Was prezent od Audioteki: Do 28 lutego przy aktywacji kodu: AUDIOFERIE na stronie https://fn.audioteka.com/fb/go/moda2 każdy, kto nie korzystał jeszcze z Audioteka Klub, otrzyma od @Audioteka 30-dniowy bezpłatny dostęp do tej usługi. Znajdziecie tam tysiące różnych pozycji do słuchania, a w nich oryginalne podcasty, audiobooki, superprodukcje i audioseriale.

Oto audiobooki, które Wam polecam, bo pomagają zrozumieć teraźniejszość i przygotować się na przyszłość, która będzie wymagała od nas wielu nowych umiejętności, otwartej głowy i krytycznego myślenia.

1. 2030. Jak ścieranie się najwyraźniejszych dzisiejszych trendów przekształci przyszłość wszystkiego Mauro F. Guillén

2. Homo deus. Krótka historia jutra Yuval Noah Harari

3. 21 lekcji na XXI wiek, Yuval Noah Harari

4. Sapiens. Od zwierząt do bogów, Yuval Noah Harari

5. Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym, Daniel Kahneman

6. Naprawić przyszłość, Marcin Napiórkowski

PODCAST#121 Zaglądamy w przyszłość
Przewiń na górę