Referencje

Miałam przyjemność pracować z Kasią w dziale projektowym marki House oraz przy tworzeniu kontentu dla agencji Trendstudio. Kasia wykazuje się wysokim profesjonalizmem i kreatywnością we wszystkich podejmowanych inicjatywach, a przy okazji zapewnia miłą i wesołą atmosferę:) Wspominam współpracę bardzo dobrze i polecam Kasię jako otwartą i zaangażowaną konsultantkę z szeroką wiedzą z zakresu odpowiedzialnej mody oraz nieocenionym doświadczeniem w branży fashion.

Anna Ślaska
Head of Trends/ Trendstudio

Gorąco polecam współpracę z Kasią i jej warsztaty! Organizowałyśmy razem kilka edycji otwartych warsztatów na temat odkrywania własnego stylu. Kasia prowadziła je z dużym wyczuciem i zaangażowaniem. Dzieliła się z uczestniczkami wartościową wiedzą i odpowiadała na wszelkie pytania. Budowała fajną atmosferę wsparcia i zachęcała do pozytywnych zmian. 

Ania Królikowska
Ania organizuje i właścicielka Bajli

My name is Carol Morgan and I am the Stage 1 Leader on BA Fashion Communication and Promotion. Katarzyna attended the course and it was most apparent that she is a creative thinker, dynamic, motivated and has original design ideas. I would highly recommend her!

Carol Morgan
Central Saint Martins:
University of Arts London

 Z przyjemnością udzielam referencji Katarzynie Zajączkowskiej- projektantce odzieży, z którą współpracowaliśmy przez kilka lat tworząc niepowtarzalne kolekcje marki METAFORA. W trakcie współpracy  mogliśmy się przekonać, że Pani Katarzyna dysponuje ogromną wiedzą fachową, znajomością bieżących trendów w modzie, świetną organizacją pracy, umiejętnością rozwiązywania najtrudniejszych problemów wynikłych podczas procesu realizacji projektów w naszej firmie. Prace projektowe  były zawsze sporządzane terminowo, z największą starannością  i ogromną dbałością o detale. Uwzględniały oczekiwania nasze i naszych klientów. Kolekcje zaprojektowane przez Panią Katarzynę cieszą się ogromnym powodzeniem wśród naszych klientów  do dnia dzisiejszego, do upoważnia  nas do polecenia jej jako profesjonalnego projektanta odzieży.

Bogusław Madej
właściciel marki Metafora

Kasia to profesjonalistka, która w subtelny i przekonywujący sposób potrafi przyczynić się do zmian, dzięki którym nie tylko zmienia się pozytywnie garderoba uczestniczek spotkania, ale przede wszystkim podejście do ubierania się i swojego wyglądu, a przez to również poprawia się humor i poczucie własnej wartości. Warsztaty są prowadzone w fantastycznej atmosferze, gdzie jest obszar zarówno dla zachwytów, jak i ubolewań, a wszystko w aurze uśmiechów, tolerancji i empatii. Gorąco polecam!

Danuta Święs
Dyrektor ds. Jakości
i Bezpieczeństwa, Bahlsen

Z Katarzyną Zajączkowską pracowałam w dziale projektowym marki Cotton Club przez prawie trzy lata.  To jedna z tych nielicznych osób, które robią na Tobie wrażenie już od pierwszej chwili. Zdecydowana, profesjonalna, dynamiczna. Realistka w najlepszym tego słowa znaczeniu. Twardo stąpająca po ziemi, jednocześnie będąc bardzo kreatywną. Jej oczy są zawsze szeroko otwarte na to, co wokół niej. Mam wrażenie, znając ja już kilka dobrych lat, że zawsze wyżej stawia sprawy ogółu nad swoje własne. To aktywistka z krwi i kości. Kiedy opowiedziała mi o swoim pomyśle – odpowiedzialna moda – od razu jej powiedziałam: „Kasia, genialne! Przecież kto, jak nie Ty!” Bo to cała ona – ekolożka, świadoma siebie i świata kobieta, która jak coś sobie postanowi, to jest nie do zatrzymania! Trzymam mocno kciuki – mam nadzieję że do zmiany myślenia zainspiruje swoją działalnością całe tłumy ludzi! Charyzmy na pewno jej nie brak.

Monika Auguściak,
Head Designer Lavard

Przewiń na górę