PODCAST #113 Dom na detoksie

Dom na detoksie. Rozmowa z Joanną Sawicką-Gajin, Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie

Zapraszam na rozmowę o uwalnianiu naszych domów od szkodliwych toksyn.

Okazja jest znakomita, bo Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie przygotowała kurs, który dostarcza gruntownej wiedzy na temat problemu szkodliwej chemii, jak i rozwiązań. W ramach zajęć zajrzymy do kuchni, łazienki, pokoju dziennego oraz dziecięcego. Dokładniej przyjrzymy się również tekstyliom. Następnym krokiem będzie przekazanie uzyskanej wiedzy kolejnym osobom z naszego otoczenia.

Celem domowego detoksu jest zmiana nawyków na zdrowsze, zmniejszenie ryzyka kontaktu ze szkodliwymi chemikaliami oraz dzielenie się zdobytą wiedzą. Posłuchajcie, na zdrowie!

Po więcej informacji zapraszamy tutaj: Dom na detoksie- link do formularza zgłoszeniowego na kurs: ⁠ https://crm.ekonsument.pl/form/DomNaD… Kontakt: kurs@ekonsument.pl⁠

Podcast powstał we współpracy z Fundacją Kupuj Odpowiedzialnie- ogólnopolską organizacją działającą na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska,odpowiedzialnej konsumpcji i produkcji oraz przestrzegania praw człowieka i zasad ochrony środowiska w biznesie.

Podcastu Odpowiedzialna Moda można słuchać także w aplikacjach: m.in. na Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts, Anchor i EmpikGo. ⁠#odpowiedzialnamoda⁠#katarzynazajaczkowska⁠#domnadetoksie

PODCAST #113 Dom na detoksie
Przewiń na górę